• Wpisów: 33
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 64 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 19 063 / 927 dni
 
littlehome
 
Cześć! "Jak minął dzień. Jak Ci się dziś pożyło?"
Przede wszystkim witam po tych prawie 4 miesiącach przerwy. To bardzo długi czas, który minął od naszego ostatniego spotkania na tym blogu, który oficjalnie został uznany raczej za opuszczony/porzucony. Taki też był, chciałabym to naprawić zaczynając od dzisiaj. Tak więc proszę o pomoc w tym odrodzeniu!

hgeihgehieg.jpg


W tym czasie wiele się zmieniło, jako maturzystka mam znacznie mniej czasu, co nie oznacza, że stale siedzę w książkach. Zajęłam się również nieco grą na gitarze i rysowaniem. Do tego dochodzi też wiele innych rzeczy takich jak jakaś chociażby minimalna aktywność fizyczna. Niestety dzień co raz to krótszy, a że wysypiać się trzeba, a ze szkoły wracam prawie przed zmrokiem, to i czas jest nieco bardziej ograniczony. Jednak jeśli się czegoś chce, to można to zawsze osiągnąć. Szkoda mi się zrobiło szczerze mówiąc tego bloga, bo pamiętam ile trudu włożyłam w jego prowadzenie, zrzeszanie sobie czytelników czy chociażby wygląd, dlatego chciałabym spróbować od nowa i proszę Was o nową szansę.  

dwhjhf.jpg


Czy blog będzie prowadzony w takiej formie jak poprzednio? Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Chciałabym wprowadzić do niego coś nowego, bardziej twórczego, ciekawego, a może indywidualnego? Wszystko się okaże z czasem. Uważam, że nie ma sensu ograniczać się w jednym temacie czy też trzymać się określonego schematu. Jedyne co nie powinno się raczej zmienić to budowa wpisu, ponieważ estetyka jest dla mnie bardzo ważna, przynajmniej jeśli chodzi o prowadzenie bloga.

Czy będę pisać systematycznie? Odpowiedź podobna do poprzedniej. Nie warto ograniczać się i poddawać schematom. Jeśli coś tworzymy, róbmy to z sercem, a nie z przymusu, bo termin goni, bo czasu brakuje. Gdzie się człowiek śpieszy... Dlatego prościej mówiąc, nie. Nie będą wpisy dodawane systematycznie, ale postaram się, aby to co piszę, nie było czymś sztucznym. Wiem, że dzisiejszy wpis nie wniesie dla was nic nowego, ale chciałabym przywitać się i uprzedzić o przyszłości tego "miejsca".

hewfhfwef.jpg


Co raz bliżej święta... Tak bez tego nie mogłam się obejść. Został do nich niespełna miesiąc, a ledwo co zakończyły się wakacje. Kocham Boże Narodzenie, a raczej cały ten czas mu towarzyszący, ponieważ jest pełny radości, magii, ale dla mnie też i nostalgii. Z czego ona wynika? Nie mam pojęcia, może ze wspomnień lub pięknych świątecznych piosenek?

bfbufwwf.jpg


Podobno już za niedługo spanie śnieg. Jestem chyba jedyną osobą w otoczeniu, która się z tego cieszy! Większość widzi w tym wiele negatywnych stron, ale gdyby tak przyjrzeć się tym pozytywnym? Tyle piękna jest w zimie i tyle radości można odnaleźć pozwalając uwolnić się wewnętrznemu dziecku... Wystarczy czasem spojrzeć na świat przez różowe okulary i odciąć się od problemów. Myślę, że zima i czas świąt, rodzinny i beztroski jest idealną porą ku temu!

hugihgigg.jpg


Tym zimowo-świątecznym akcentem zakończę dzisiejszy wpis. Mam nadzieję, że wam się spodobał, a jeśli nie? Szczerze? Trudno, nie każdemu się to musi spodobać, w końcu "sztuka dla sztuki" o ile można to tak określić. Ale jeśli już Ci się spodobało to zachęcam Cię abyś zaobserwował(a) mojego bloga, zostawił(a) jakiś komentarz no i w sumie to tyle. Życzę wszystkim dobrej nocy i do usłyszenia, a raczej przeczytania!

hfwhfwiwf.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego