• Wpisów: 33
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 866 / 890 dni
 
littlehome
 
Hej!
Wracam do was moi drodzy w wakacyjnym nastroju, pomimo tego, że na dworze wcale nie ma pięknej, słonecznej pogody! Mimo tego, że do 23 czerwca mamy jeszcze dużo czasu, ja już zaczynam swoje wakacje, zasłużone z resztą. Ten rok szkolny znów zakończę ze świadectwem z czerwonym paskiem (tak przynajmniej wynika z moich obliczeń), co kosztowało mnie sporo wysiłku przez ostatnie dni, ale myślę, że było warto zapracować na to!

dvdvbv.jpg


Jako że do wakacji zostało mało czasu, a niektórzy już dawno je mają, warto pomyśleć nad formą ich spędzenia. Początkowi wakacji zawsze towarzyszy euforia, bo przecież w końcu wolne, tyle rzeczy zrobię. Jednak po pewnym czasie zaczynamy się nudzić, dlatego lepiej mieć jakieś pomysły w zanadrzu.
Fajnie jest spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na wspólne zakupy, zorganizować jakieś wypady, chodzić na dyskoteki, festiwale. Oprócz świetnie spędzonego czasu można nawiązać nowe znajomości, które mogą zaowocować nowymi przyjaźniami, a może nawet więcej. Wakacyjny czas sprzyja też podejmowaniu aktywności fizycznych, rozwijaniu swoich pasji. Mając dużo wolnego czasu można zadbać też o rozwój intelektualny czytając książki i poszerzając swoją wiedzę, zawsze wyjdzie to na dobre, bo wiedzy nigdy za wiele. Dobrym pomysłem jest też wyjechanie za granicę, lub wgłąb kraju, jeśli istnieje taka możliwość. Poznawanie różnych regionów świata czy też swojej ojczyzny jest naprawdę pasjonujące i fascynujące. Te dwa miesiące można też poświęcić na pracę nad sobą. Może chcesz coś zmienić w sobie? Zapracuj, aby we wrześniu wrócić w swoim nowym, lepszym "ja" do szkoły, pozytywne zmiany zawsze są mile widziane. Przede wszystkim nie bój się zaszaleć i nie siedź w domu.

ywdcgcqd.jpg


W poniedziałek wybieram się na kilkudniową wycieczkę klasową, czym jestem bardzo podekscytowana. Zapewne w przeddzień wyjazdu nie będę mogła zaspać, jak to zwykle bywa w moim przypadku. Byłam dzisiaj na zakupach, aby nieco dostosować swoją garderobę na wycieczkę, oczywiście jestem z nich bardzo zadowolona. To właśnie dzięki temu wyjazdowi jestem taka wakacyjna. Z czego wiem zapowiada się wiele ciekawych atrakcji, pomimo, że nie jedziemy w jakieś szczególne miejsce, to jednak liczy się to, że spędzę ten czas w świetnym towarzystwie!

Ostatnio obiecałam, że nie zaniedbam bloga, a wyszło jak zwykle, sory. Tym razem nic nie obiecuję, żyjmy bez zobowiązań. Pod nieobecność moją wybiło 13 tyś. wyświetleń, a konkretnie 13 tyś i jedno małe wyświetlenie, które zepsuło całą tą okazję, jednak bardzo cieszę się, że ktoś tu był. Dziękuję za miłe komentarze itd.

dgbdgbwqdwq.jpg


Mamy ciepło, lato (choć nie kalendarzowe), a ja co? Ja jestem chora. Jakaś katastrofa, zamiast opalać się, zajadać lodami, to ja śpię w dzień pod kołdrą zmarznięta z chusteczkami pod ręką i niekończącym się kaszlem. Mam nadzieję, że głupie, okrutne, złe i podłe choróbsko nie pokrzyżuje mi planów.
Ale dość, koniec użalania się, trzeba radzić sobie z przeciwnościami! A wy jakie macie plany na zbliżające się wakacje?

dwhwh.jpg


Już nie wiem jak przedłużać ten wpis, aby wstawić jak najwięcej obrazków. WeHeartIt jest świetny, tyle wspaniałych inspiracji, tyle pięknych zdjęć, a potem nie mam gdzie ich wstawić i tyle pięknych ilustracji się marnuje.
Ostatnio chyba coś polecałam wam "tradycyjnie" we wpisie, ale dzisiaj nie mam pomysłu na nic co mogłabym polecić, dlatego polecam radość z życia! Cieszcie się z niego, korzystajcie i spędzajcie go z najbliższymi!
Do następnego!

higiffd.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego