• Wpisów: 33
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 872 / 890 dni
 
littlehome
 
Hej!
W końcu weekend, troszkę rozleniwiłam się przez te ferie, ale zdążyłam już przestawić się na tryb szkolny. W sumie to nawet cieszę się, że wszystko wróciło do starego biegu, bo gdy mam tyle wolnego czasu to nie bardzo wiem co mam robić, jestem totalnie niezorganizowana i nudzi mi się. A szkole to zawsze coś ciekawego się dzieje. Tak więc już zbytecznie nie przedłużając zapraszam was na wpis!

nfeifee.jpg


Ostatni wpis traktował o zmianach noworocznych. Zapewne wiele z dziewcząt za swój cel obrało poprawę swojego stanu fizycznego. Chcąc lub nie chcąc być na czasie postanowiłam dać kilka porad dotyczących dobrej przemiany.
1. Postaw bardziej na pielęgnacje niż na makijaż.
2. Pij dużo wody (najlepiej z cytryną).
3. Dbaj o swoje włosy i nie obciążaj ich, natura sprzyja im najbardziej.
4. Ćwicz, nie siedź ciągle przed komputerem (telefonem, tabletem).
5. Bądź w dobrym nastroju, gdy jesteś zła, nie wyglądasz dobrze!
6. Dbaj o swoje dłonie, nie pozwól, aby były suche!
7. Stosuj peelingi.
8. Pozwól sobie czas od czasu na wizytę u kosmetyczki.
9. Wylecz trądzik (jeśli go masz).
10. Nie maluj się zbyt dużo, naturalność jest w cenie.
11. Nawilżaj swoje usta, spierzchnięte wyglądają bardzo nieestetycznie.
12. Znajdź swój styl, noś ubrania, które do Ciebie pasują i czujesz się w nich dobrze.
13. Śpij długo!
14. Unikaj alkoholu i innych używek.
15. Stosuj kosmetyki odpowiednie dla twojego typu cery.
16. Jedź zdrowo.
17. Używaj płukanek do włosów domowej roboty, działają cuda.
18. Relaksuj się, bo stres niekorzystanie wpływa na Ciebie.
19. Kochaj siebie i wierz w sukces.
20. Bądź cierpliwa i czekaj na efekty, nic nie dzieje się od razu.
W prawdzie nie są to jakieś mega odkrywcze porady, ale często zapomina się o nich, a są one podstawą do bycia piękniejszym i pewniejszym siebie. Bo przecież wygląd zewnętrzny bardzo wpływa na poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dodam też, że moim zdaniem na drodze do doskonalenia się ważna jest inspiracja. Oglądanie pięknych ludzi, rzeczy itd. potrafi wyzwolić w nas chęć do zmian, patrzysz na nich i mówisz: "Hej, ja też chcę tak wyglądać, chcę być piękna/piękny!" W tym momencie zaczynasz o siebie dbać. Nie wiem czy tylko ja tak miałam, czy nie, ale myślę, że inspiracja to też ważny czynnik.

ehehfhf.jpg


Przez moją niesystematyczność nie zauważyłam, że jestem tutaj już od 200 dni, gdybym napisała szybciej pewnie byłby jakiś specjalny post, albo coś, no ale mamy już 211 dni, więc będziemy czekać na rocznicę, czyli równy rok! Myślałam o tym, aby zmienić coś w wyglądzie bloga, ale szczerze mówiąc nie chce mi się od nowa układać tych kodów css... Póki co mogę sobie to darować, bo nie widziałam jeszcze, aby ktoś miał podobny wygląd, tak więc jest on na razie "oryginalny", no to niech zostanie jeszcze. Mogę najwyżej zmienić awatar, tło i myślałam też o nagłówku... Być może niedługo zrobię też jakiś konkurs, bo czemu nie? Uważam, że to ciekawa alternatywa dla mojego bloga, jakaś nowość! Co o tym sądzicie?

Pamiętam, że kiedyś "zaprowadziłam" tradycję, a raczej chciałam zaprowadzić tradycję, która miała polegać na tym, że w każdym wpisie polecę coś wartego uwagi, niestety widzę, że mi się to nie udało. Teraz reaktywuję ten pomysł i mam nadzieję, że się utrzyma i nie zapomnę o tym w następnych wpisach.

Tak więc dzisiaj chciałabym wam polecić stronę weheartit. Zapewne większość z was o niej słyszała. Jest po prostu świetna, można znaleźć tam wiele przepięknych obrazków, inspiracji. Wiele osób pisze, że dodaję piękne obrazki do wpisów, to prawda. Wszystkie pochodzą z tej stronki. Moim zdaniem oprawa graficzna bloga jest bardzo ważna, dlatego polecam tą stronkę do zaopatrywania się w ilustracje, jest cudowna!

dbwuubdbwd.jpg


Nie wiem ostatnio o czym mam w ogóle pisać, nie chce mi się szczerze. Chyba każdy kto kiedykolwiek prowadził bloga miał takie momenty. Muszę jeszcze napisać jakiś felieton walentynkowy do gazety... A pro po walentynek, aż nie mogę się doczekać tych wszystkich ckliwych reklam, wystaw sklepowych zastawiony czerwonym kolorem, serduszkami i innymi słodkimi pierdołami. Rozumiem, chcecie to świętujcie, ale nie róbcie z tego aż takiej szopki...

ehifehfhf.jpg


Tak więc zapraszam wszystkich do obserwacji mojego bloga, jest to potrzebne, aby rozwój się nie zahamował, wiecie, czym więcej stałych czytelników, tym większa chęć do pisania! Jeśli chcecie to możecie pisać w komentarzach, o czym chcielibyście poczytać... I nie wynika to z mojej życzliwości, a z tego, że nie wiem o czym pisać, jak już wspomniałam... Póki co leję wodę.

hthtehi.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego