• Wpisów: 33
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 872 / 890 dni
 
littlehome
 
Hej!!
W końcu zmotywowałam się do tego, aby dodać tutaj jakiś wpis. Nie było mnie prawie miesiąc, ale nikt nie powiedział, że muszę pisać regularnie. Dlaczego tak zaniedbałam swój "obowiązek"? Nie miałam ani czasu ani pomysłu na żaden bardziej czy mniej sensowny wpis. Jednak teraz, gdy mam chwilkę czasu zasiadłam do komputera i jestem.

wuuwf.jpg


Święta, święta i po. Naprawdę bardzo szybko mija ten czas, a całe te przygotowania związane z tymi świętami wydają się być wręcz daremne. Po co to wszystko skoro długo wyczekiwane Boże Narodzenie mija tak szybko? Ja szczerze mówiąc zawsze mam "lekki" niedosyt po świętach, brakuje mi czegoś. Na całe szczęście są jeszcze Sylwester i Nowy Rok, które jakby przedłużają tą aurę świąt. Zawsze z taką niecierpliwością czekam na tą końcówkę grudnia, a wszystko kończy się tak szybko, to niesprawiedliwe. Dobrze, że chociaż tegoroczne święta były białe... (Przynajmniej u mnie.) Już czekam na kolejne Boże Narodzenie.

hfdhwfhwfw.jpg


Wielkimi krokami zbliża się rok 2017. Obyś był lepszy niż 2016, chociaż nie był on wcale taki zły. Ten rok będzie dla mnie szczególny gdyż na 3 tygodnie skończę 18 lat. Jestem utwierdzona w przekonaniu, że wiek to jedynie liczba, która nie ma wpływu na nasz stan ducha, ale wkroczenie w "dorosłe życie" wiąże się z wieloma przywilejami, ale też i obowiązkami. Czy zamierzam postawić sobie jakieś wyzwania dotyczące nadchodzącego roku? Tak. Chcę stać się lepszą wesją siebie, tak jak stało się to tego roku. Myślę, że wraz z pójściem do liceum i rokiem 2016 znacznie się zmieniłam i to zdecydowanie na lepsze. Zmiany są konieczne, aby życie stawało się co raz to lepsze. Kiedyś bałam się zmian, ale teraz wiem, że są potrzebne i staram się aby co raz to więcej rzeczy się zmieniało. Życzę wszystkim dobrego Nowego Roku, bo szczerze wątpię w to, abym pojawiła się tutaj przed jego końcem, zwłaszcza, że po raz pierwszy wybieram się na prawdziwy bal sylwestrowy, przed którym jest trochę przygotowań.

gfegfef.jpg


Zapewne dużo osób zrobi podsumowanie bloga na rok 2016. Miałam tego nie robić, ale właśnie w tej chwili zdecydowałam, że dlaczego by tego nie zrobić?
Jestem tutaj od ok. pół roku, a konkretnie 175 dni. W tym czasie mój blog uzyskał 10774 odsłony. Dodałam 18 wpisów, za które otrzymałam w sumie
481 komentarzy, a polubień nie chce mi się liczyć. Zaobserwowało mnie 137 osób i dodało do znajomych 50. Dziękuję za to, że pamiętaliście o mnie w czasie nieobecności i za wiele pozytywnych wiadomości z pochwałami i komplementami, to naprawdę daje dużo motywacji!
Moim kochanym czytelnikom życzę wiele sukcesów w życiu prywatnym, ale też w blogowaniu, mam nadzieję, że każdy z nas w nadchodzącym Nowym Roku przeżyje wiele radości i osiągnie sporo sukcesów! Trzymam za was kciuki i życzę wam jak najlepiej!

dwidwh.jpg


Korzystając z tego, że wciąż jest jeszcze świąteczny klimat wstawię kolędę, uwielbiam ich słuchać, w sumie od dziecka uwielbiałam je słuchać i chyba już mi tak zostanie.

Jak spędziliście te święta? Jesteście z nich zadowoleni? Macie jakieś plany na Sylwestra i postanowienia na Nowy Rok?

ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA MOJEGO BLOGA, ABY NIC WAM NIE UMKNĘŁO!

efgufgeufe.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego