• Wpisów: 33
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 872 / 890 dni
 
littlehome
 
Cześć!
U mnie zima pełną parą! Wczoraj idąc do szkoły miałam całe stopy w wodzie (bo śnieg jest niesamowicie mokry, brrr), no ale moja miłość do tej pory roku ani troszkę nie zmalała, a wręcz przeciwnie. W końcu mamy grudzień, tak długo wyczekiwany. Można powiedzieć, że za 3 tygodnie będą już święta, jak ten czas niesamowicie pędzi... Poniekąd cieszy mnie wizja świąt, ale troszkę przytłacza mnie to, jak czas nie daje wytchnienia.

guu.jpg


W takie zimne, pochmurne dni często zdarza się mieć dość kiepski humor. Nawet nie próbujcie zaprzeczać, wiem że tak jest, nieraz sama w takie dni miewam doła i kompletnie nic mi się nie chce. Jednak warto znaleźć sobie zajęcia, które poprawią nam chociaż trochę humor i pozwolą się rozluźnić.
W brzydką pogodę możesz zrobić sobie maraton filmowy, najlepiej komediowy pod ciepłym kocem, z paczką chipsów (jak czasem zjesz chipsa nie przytyjesz od razu 10 kg) i herbatą. Mile widziane też są ciekawe książki, które pozwolą przenieść się w inny, ciekawy świat. Dla kreatywnych radzę grę na jakimś instrumencie i rysowanie, tworzenie jest naprawdę świetną formą spędzania czasu i do tego daje dużą satysfakcję! Jeśli samotność jest dokuczliwa zaproś do siebie przyjaciół lub rusz tyłek i odwiedź ich, spacer nawet w takiej pogodzie jest dobry dla zdrowia, pod warunkiem, że się dobrze ubierzesz. Oczywiście w taką pogodę usprawiedliwione jest przesiadywanie w internecie, byle niezbyt długo.
Można w nim poszukać różnych fajnych inspiracji, które pomogą w zmianie wizerunku lub jego polepszeniu. Również słuchanie muzyki mocno oddziałuje na nasze samopoczucie, więc sporządź playlistę, która poprawi ci nastrój. Nic nie działa tak dobrze na poprawę humoru jak zakupy, choćby mały upominek powoduje uśmiech na twarzy!

eeee.jpg


Widziałam już w sklepach ubrane choinki, ludzie ozdabiają już swoje domy na święta, a wielkie miasta już dawno są przystrojone, więc i ja dzisiaj ubiorą swoją małą choinkę na biurko, bo czemu nie. Za oknem biało, mamy adwent, więc taki mały wstęp do świąt można zrobić.
No i oczywiście dziękuję wam moi kochani! Już dawno przekroczyliśmy 10 tys. odwiedzin! Oby tak dalej, a nawet lepiej. Jestem bardzo szczęśliwa, że mój blog wam się spodobał. Jutro minie dokładnie 150 dni od kiedy jestem z wami. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że zostanę tak długo. Blog traktowałam jedynie jako rozrywkę na czas wakacji, a okazało się, że zostałam na dłuższy czas.

eiehe.jpg


Postanowiłam zaprowadzić na blogu nową tradycję - otóż mam na myśli "polecankę". W każdym wpisie pojawi się kilka rzeczy, które chciałabym wam polecić. Począwszy od filmów, poprzez książki, kosmetyki i wiele innych, na różnych drobnostkach kończąc.
Dzisiaj chciałabym polecić kanał simply_kenna. Ona ma po prostu cudowne filmiki, tutoriale makijażowe są po prostu cudowne, a sam makijaż wygląda wygląda przepięknie! Bardzo spodobał mi się jej sposób prowadzenia kanału i nagrywania! Oczywiście zasubskrybowałam jej kanał, jest od dla mnie świetną inspiracją, zwłaszcza w zimowym sezonie! A może już ją znacie, co o niej sądzicie?

guuhdwhdw.jpg


Zapraszam oczywiście do zaglądania w linki umieszczone po lewej stronie! Może znajdziecie tam coś, co was zainspiruje! Inspiracja jest bardzo ważną rzeczą, nie tylko dla artystów!
Zostałam nominowana przez anheles21.pinger.pl więc odpowiadam na pytania! Dziękuję za nominację!

1. Opisz siebie w trzech słowach
Jestem zabawna, wesoła, optymistyczna.

2. Co Cię skłoniło do założenia tego bloga?
Szczerze mówiąc nudziło mi się w czasie wakacji, więc dla zabicia czasu założyłam tego bloga.

3. Co uważasz o książkach? Może wolisz filmy?
Uważam, że czytanie książek to świetna forma spędzania czasu, pozwala na odreagowanie stresu. Jeśli chodzi o filmy, je również bardzo lubię oglądać, więc filmy i książki oceniam mniej więcej na równi (oczywiście zależnie od gatunku).

4. Co jest Twoją pasją?
Myślę, że do swoich pasji mogę zaliczyć rysowanie i muzykę. Bardzo lubię słuchać muzyki i grać na gitarze, w prawdzie dużo brakuje mi do ideału, ale się staram i sprawia mi to radość.

5. Jaka jest Twoja najlepsza piosenka?
Nie mam takiej, ciężko byłoby mi wybrać. Jednak zapewnie jest to jakaś z gatunku rock bądź metal.

6. Jakie uczucia, czujesz najczęściej i czym są spowodowane?
Myślę, że najczęściej jestem szczęśliwa i zadowolona z życia. Nieraz bywam przygnębiona, przecież nikt nie jest wiecznym optymistą. Zawsze staram się szukać pozytywnych stron w danej sytuacji i cieszyć się z tego co mam.

7. Czym kierujecie się w życiu? Macie jakiś swój ulubiony cytat, dodajcie go pod odpowiedzią na pytanie.
Nie mam swojego ulubionego cytatu, ogólnie nie kieruję się życiu cytatami. Jeśli chodzi o to czym się kieruję to różnie to jest, zazwyczaj górę bierze rozum, ale czasem i serce coś podpowie.

Blogi, które nominuję to:
tinista123456.pinger.pl/
liveczka.pinger.pl/
torisska.pinger.pl/

I pytanie ode mnie:
Co jest inspiracją w twoim życiu?

hdfhf.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego