• Wpisów: 33
  • Średnio co: 26 dni
  • Ostatni wpis: 28 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 872 / 890 dni
 
littlehome
 
Hej!
Minęło już 20 dni od czasu gdy na blogu pojawił się ostatni wpis, póki co to była najdłuższa przerwa. Jednak biorąc pod uwagę jak wiele spraw jest do załatwienia blog muszę odsuwać na dalszy plan, chciałabym się bardziej w niego angażować, postaram się poprawić. Jesień na dobre już u nas zagościła, ale dzisiaj była wyjątkowo piękna pogoda, pomimo zimna słońce świeciło, a niebo było niemalże bezchmurne, po prostu pięknie. Jak wracałam ze szkoły miałam wrażenie, że zaraz będą święta. Z resztą widząc już reklamy świąteczne w telewizji jak nie mieć takiego wrażenia? To wszystko dzieje się zdecydowanie zbyt szybko.

hdhdwh.jpg


“Zastanawiałam się długo nad nowym tematem na posta, ale szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o czym mogłabym napisać...”


Brzmi znajomo, prawda? Ile razy zabieraliście się za pisanie, a skończyło się na wstępie i po prostu cały plan do kosza? Też często miewam tak, że wiem, trzeba coś w końcu napisać, ale kompletnie nie mam pojęcia co, więc odkładam to na później, a potem już do tego nie wracam. Nieregularność jest wrogiem bloga, powoduje spadek zainteresowania, niby korzystniej jest pisać mniej, a lepiej, ale czy to też jest dobre?
Myślę, że o wiele lepiej jest prowadzić bloga, gdy ma się z góry zaplanowany temat i termin zamieszczania postów na stronie. Ja mam listę, na której zapisuję pomysły, które aktualnie przychodzą mi do głowy, a później, gdy powinnam dodać wpis, a nie mam pomysłu na niego, patrzę na listę i mam od razu temat.
Można też poszukać w internecie gotowych pomysłów na post. Ludzie są bardzo kreatywni, więc na pewno znajdzie się wiele ciekawych idei. Można też zainspirować się innymi blogami, najlepiej tymi popularnymi i chętnie odwiedzanymi.

eende.jpg


Myślałam też ostatnio sporo o przeniesieniu się na blogspota... Obawiam się, że za niedługo możliwości jakie daje pinger przestaną mi wystarczać, zwłaszcza, że od lat strona ta nie jest w żaden sposób aktualizowana. Jeśli ktoś na poważnie chce prowadzić bloga, pinger niestety nie zaspokoi jego aspiracji. Jednak póki na dobre nie rozwinę skrzydeł zostanę przy tej stronie, trzeba w końcu podszkolić się zanim wypłynie się na szerokie morze.
Dzisiaj poczułam, że nadszedł czas zmiany. Ogólnie towarzyszący mi dobry humor zmotywował mnie do radykalnej zmiany w moim życiu. Chciałabym zmienić wiele rzeczy począwszy od stylu, wyglądu, chciałabym znaleźć więcej zainteresowań, rozwijać talenty i postanowiłam, że zrobię to od dzisiaj. Tak więc jeśli chcecie coś zmieniać, to róbcie to teraz, zaraz. Nie odkładajcie tego na jutro, bo jutro zapał może przeminąć! Trzeba żyć tak, aby pozostać zapamiętanym, a nie wtopić się w tłum i zniknąć.

hsqhqsh.jpg


A skoro o zmianach mowa myślałam też aby odświeżyć nieco bloga, może zmieniłabym coś w wyglądzie, może w sposobie jego prowadzenia? Myślałam o dodaniu jakiejś nowej serii, w której wypowiadałabym się na jakiś temat, coś w stylu felietonu, ale nie jestem pewna, czy w tak wąskiej pingerowej społeczności mi to przejdzie. Bo nie ma się co czarować, przecież wiemy, że większość tutaj preferuje porady kosmetyczne, urodowe, smutne cytaty i inne takie. Jednak ja chciałabym pisać o czymś wyjątkowym, inaczej niż wszyscy, tak więc co raz poważniej myślę o nowej formule bloga.

Oczywiście zapraszam też na moje social media podane po prawej stronie, zawsze możecie się zainspirować.
Zapraszam też do OBSERWACJI mojego bloga i do częstego odwiedzania, komentowania! To bardzo motywuje do pracy, a mamy sporo do nadgonienia!

Takim akcentem wracam do blogowego życia i mam nadzieję, że nie zabraknie mi zapału!

jdwdw.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego