• Wpisów: 33
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 64 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 19 063 / 926 dni
 
littlehome
 
Hej!
Ostatni post ukazał się dokładnie dwa tygodnie temu. Jakie zaniedbanie... Kto mi to wybaczy? Rok szkolny w toku na najwyższych obrotach, więc zbytnio czasu na dodawanie wpisów nie ma, a jeśli biorąc pod uwagę, że istnieje życie poza internetem to już w ogóle! Tak więc jak mówiłam posty będą się ukazywać raz w tygodniu, lub rzadziej, niestety.

jwjsqsq.jpg


Niedawno (na wakacjach jeszcze) zastanawiałam się jakby sobie tu urozmaicić życie, aby nie było ono takie monotonne... Zapewne wielu z was miewa takie dni, że odczuwa egzystencjalną pustkę, a życie wydaje się niekończącym pasmem nudy. Tak więc przybywam na ratunek sobie i wam, bo w dzisiejszym poście sposoby na nudne życie! Zapraszam do czytania!

Podróżuj. Nie muszą być to wycieczki dookoła świata, chociaż jak wiadomo takie dają najwięcej frajdy i pozwalają poznawać obce kultury i zapewniają wiele niezapominanych przygód. Jednak warto czasem wsiąść do autobusu lub na rower i wybrać się w miejsce, w którym jeszcze się nie było lub jest piękne. Spędzanie czasu na zewnątrz zwłaszcza wczesną jesienią jest świetnym sposobem na nudę.

Wyjdź z domu. Wybierz się z mamą lub przyjaciółkami na zakupy, one zawsze poprawiają humor. Umów się ze znajomymi i idź zabawić się do klubu, być może spodoba Ci się tam i będziesz częściej tam wpadać, jest to ciekawa opcja, gdy chcesz poznawać nowych ludzi. Wyjście do kawiarenki lub cukierenki też może być ciekawe, opcji jest naprawdę wiele.

Rozwijaj pasje. Gra na gitarze, śpiewanie, rysowanie... Jeśli coś Cię fascynuje, zawsze będzie to dla Ciebie świetną formą spędzania czasu. Rozwijanie swoich umiejętności zawsze pozwala na podwyższenie swojej samooceny i sprawia, że zyskujesz w oczach innych. Ludzie bez pasji są nudni, bezbarwni.

Poznawaj innych ludzi. Zawsze warto być otwartym na nowe znajomości, szczególnie w sferze uczuciowej. Przecież fakt, że z kimś chodzisz na randki, czy piszesz nie oznacza, że musisz wiązać się z tą osobą na całe życie. Posiadanie kogoś, kogo interesuje to co robisz, jak się czujesz i na co masz ochotę naprawdę poprawia humor i sprawia, że życie wydaje się być piękniejsze.

sisq.jpg


Realizuj swoje cele. Chcesz schudnąć? Po co czekać z tym do wiosny? Bierz się za siebie od dzisiaj. Od teraz. Jeśli masz jasno wyznaczony cel, dążenie do niego nie pozwoli Ci na nudę, zawsze jest coś do zrobienia. Przecież życie zawsze ma o wiele więcej sensu, gdy dążysz do czegoś, niż gdy tylko żyjesz po to aby jakoś przeżyć, bez niczego, bez aspiracji.

Próbuj czegoś nowego. Chcesz zaśpiewać w barze karaoke? Nie wstydź się, wybierz się tam z przyjaciółmi i śpiewaj. Nieważne, że Ci nie wyjdzie, przynajmniej spróbujesz czegoś nowego i już będziesz wiedzieć jak to jest. Piękne i ciekawe wspomnienia nie tworzą się z siedzenia w domu przed komputerem. Nie bój się porażki, bo porażką jest tylko bezczynność.

Weź udział w jakiejś akcji. Możesz zapisać się np. jako wolontariusz w schronisku dla zwierząt. W ten sposób sprawisz radość sobie i innym, widok szczęśliwych psich mordek, którym ktoś poświęci odrobinę swojego czasu jest naprawdę bezcenny.

Pozwalaj sobie na przyjemności i ciesz się z życia. Życie nie jest wojskiem (no chyba, że pracujesz w wojsku...) , nie musisz cały czas trzymać się określonych zasad. Pozwalaj sobie na coś co sprawia Ci przyjemność, jakieś lody, ciastko, zakupy. Z życia należy się cieszyć, a nie wyznaczać sobie granice, które nie będą nam pozwalały na osiągnięcie szczęścia. Staraj się postrzegać jak najwięcej pozytywnych aspektów swojego życia i szukaj szczęścia w codzienności i małych rzeczach!

dhuudw.jpg


Jednak moja lista z pomysłami na wpisy, na coś się przydała. Zrobiłam sobie kiedyś taką listę, na którą zawsze wpisuję pomysły, jeśli jakiś przyjdzie mi do głowy. No i jak nie mam konkretnego pomysłu na wpis, tak jak dzisiaj, to z pomocą przychodzi mi właśnie ta lista, tak więc polecam każdemu założenie czegoś takiego no i powinny się skończyć męki z wymyślaniem nowego posta!
Widzę, że pomimo mojej długiej, póki co najdłuższej przerwy, bo 14 dni zainteresowanie moim blogiem nie spadło za bardzo, także no dziękuję. Brakuje nam coś ok 2 tys. do 10 tys. tak więc mobilizujemy się i postarajmy się do października o te 10 tys. i będzie niespodzianka dla was! Jaka? Dowiecie się w swoim czasie.

hdhdhdhd.jpg


Jutro wybieram się na zakupy, mam nadzieję, że wybiorę sobie coś ładnego, bo żeby mi się coś spodobało, to musi być naprawdę wow, uszanowanko. Zbliża się jesień, więc trzeba zaktualizować swoją szafę. A jeśli o jesieni mowa, to co mam za oknem ani trochę jej nie przypomina... W sumie to już mam po dziurki w nosie tych upałów, chcę już żeby było zimniej.

PODOBA CI SIĘ MÓJ BLOG? MOJE WPISY CIĘ INTERESUJĄ? ZAOBSERWUJ!

hwjdidwjq.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego