• Wpisów: 33
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 6 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 18 701 / 868 dni
 
littlehome
 
Cześć!
Uff. Kolejny upalny dzień... Zawsze jak jest tak gorąco niesamowicie boli mnie głowa i odczuwam zmęczenie. Nawet nie chce mi się z domu wychodzić. Wczoraj przyszły do mnie dziewczyny i urządziłyśmy sobie takie babskie popołudnie, pogaduchy, śmiechy, hihy itd. Niby już koniec wakacji, ale gorąco jakby był ich początek! Jak spędzacie ten poniedziałkowy dzień?
Tak jak obiecałam, dzisiaj wpis z serii "Back to School"!
Co będzie zawarte w tym wpisie?
Przekonajcie się sami!

jqwjqsjsq.jpg


Tak więc za 3 dni z powrotem wrócicie do swoich szkół, lub pełni podekscytowania i niepokoju wkroczycie w progi dotąd wam nieznanego świata. Idąc do szkoły trzeba być odpowiednio do niej przygotowanym, wiele rzeczy jest niezbędnych, jak też wiele jest rzeczy, które można kupić sobie dodatkowo, aby uprościć bądź ulepszyć swój pobyt w szkole. Do sedna. Każdy z nas kupuje przybory szkolne, więc ja idąc śladami innych blogerek pochwalę się swoją szkolną wyprawką. Nie będę się o tym rozpisywać, bo chyba każdy na zdjęciu rozpozna co jest piórnik, a co zeszyt. Cen też nie podam, bo zwyczajnie ich nie pamiętam, a paragony wyrzuciłam (ups), a poza tym, niektóre rzeczy pozostały mi z zeszłego roku (plecak na przykład).

FotoJet Collage.jpg


Są uczniowie, którzy się już cieszą na rok szkolny (Ja!), ale chyba większość jest negatywnie do tego nastawiona. Tak wiem, trzeba się uczyć, wcześnie wstawać, nie ma czasu aby wychodzić z przyjaciółmi, szkoła jest nuda, nauczyciele się czepiają... Jednak jest wiele pozytywów uczęszczania do szkoły. Zastanówcie się przez chwilę... Bez szkoły wasza przyszłość byłaby beznadziejna. Bez pracy, bez wykształcenia, bez wiedzy, pieniądze nie spadają z nieba, a każdy z was lubi chodzić na zakupy. W szkole poznajemy nowych ludzi, nawiązujemy przyjaźnie, wspólnie się wygłupiamy, rozmawiamy, spotykamy swoje pierwsze miłości (albo drugie, trzecie, czwarte...). Możemy też rozwijać swoje zainteresowania na różnych kółkach, zdobywać nową wiedzę, bogacić się kulturowo. Przede wszystkim też nie gnijemy w ciągu roku szkolnego większość dnia przed komputerem (tabletem, telefonem), mamy kontakt z ludźmi i naturą (wracając do domu). No i... Kto by się cieszył z wakacji, ferii i weekendów gdyby nie było szkoły? Nie byłoby wtedy sensu na nie czekać, bo by ich nie było. Wszystkie dni byłyby monotonne, a w szkole zawsze może się coś ciekawego wydarzyć!

idhdd.jpg


Idziesz do nowej szkoły i jesteś zestresowany/zestresowana?
Nie bój się! Nowa szkoła jest okazją do poznania wielu nowych, ciekawych ludzi! Trzeba być tylko odpowiednio nastawionym. Przede wszystkim uśmiechaj się, nikt nie będzie chciał przyjaźnić się z naburmuszoną buzią! Nie garbić się! Będziesz wtedy wyglądać jak ofiara losu, a tego raczej nie chcesz, ale nie przeginaj też w drugą stronę i nie chodź jak kij, ze sztywniakami też mało kto lubi trzymać. Otwartość na nowe znajomości jest kluczem do wspaniale spędzonych lat w szkole, nie chowaj się w kącie! Udzielaj się w szkole, bierz udział w akcjach, zapisuj się na kółka zainteresowań. Po prostu żyj!

tumblr_m34nhq3pab1qhzo23o1_500.png


(Ta piosenka jest po prostu świetna! *-*)Pora na reklamy!
Zapraszam na mojego insta i zachęcam gorąco do obserwacji!
Zapraszam na inne social media, które podane są w kolumnie po lewej stronie!

JEŚLI NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ NASTĘPNYCH POSTÓW ZAOBSERWUJ, A ZAWSZE BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO!

W następnym wpisie pojawią się ulubieńcy sierpnia, a w śród nich znajdą się absolutne hity, które zawładnęły moim sercem, więc wypatrujcie uważnie kolejnego wpisu!

jwwj.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego