• Wpisów: 33
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 64 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 19 063 / 927 dni
 
littlehome
 
Hej!
Ostatni post według danych był 11 dni temu. Najdłuższa przerwa. Wprawdzie kilka dni temu dodałam post, ale był tak beznadziejny, że postanowiłam poczekać, aż będę natchniona i napiszę coś z głębi, a nie marny post, który nie wnosił nic ciekawego. W moim mniemaniu lepiej jest dodawać posty niesystematycznie, ale mające jakiś sens. Nie jest sztuką regularne dodawanie wpisów, ale utrzymanie na jakimś poziomie ich jakości. Najważniejsze, aby być dumnym/dumną ze swojej pracy, a nie zastanawiać się nad tym ile błędów popełniono i jak inaczej można było to zrobić.

whhdwhw.jpg


Być może nie wyda się wam to zbyt ciekawe, ale muszę o tym napisać. Jestem ciągle pod tak ogromnym wrażeniem, że chcę się tym podzielić. Ostatnio znów wróciłam do oglądanie anime (wieczorami mi się nudzi więc coś tam obejrzę) i wczoraj natknęłam się na jedno, a mianowicie na Ao Haru Ride. Myślałam, że to kolejny lekki romansik... Nic bardziej mylnego. Pooglądałam całe, nie spałam całą noc. Po prostu coś pięknego, już nie pamiętam aby cokolwiek innego wywarło na mnie aż takie wrażenie. Kreska jest bardzo ładna, soundtrack też jest świetny. Teraz dziwię się, że tak długo odkładałam je na potem. To chyba jedno z najsmutniejszych jakie kiedykolwiek oglądałam, a może ja jestem zbyt wrażliwa?

hshs.jpg


Ao Haru Ride nie jest zwykłym szkolnym romansem. Porusza ono wiele problemów, z którymi codziennie się borykamy. Można w nim odnaleźć bohaterów, z którymi odczujemy więź, bo zobaczymy w nich samych siebie.
Miłość z dzieciństwa, zmiany, zejście na złą drogę, nieodwzajemnione uczucie, odrzucenie, bezradność, problemy rodzinne, rozterki, śmierć, miłość, która nigdy nie powinna była się pojawić, próba przyjaźni, presja otoczenia, walka ze samym sobą... Z pewnością znalazłoby się też więcej... To trzeba zobaczyć. Jak mówiłam, anime to mocno we mnie uderzyło, aż szkoda, że było takie krótkie... Trudno było mi się powstrzymywać w wielu momentach. Polecam 10/10.

tumblr_o2jt0acJIT1v7ho2xo1_540.jpg


W następnym wpisie już na 100% pojawią się ulubieńcy sierpnia i Back to School (tyle osób dodaje wpisy z tej serii, więc ja też się skuszę). Miałam to zrobić dzisiaj, ale kompletnie nie mam do tego głowy, a do szkoły też nie kupiłam jeszcze wszystkiego...
Czy tylko ja wyczuwam już jesień w powietrzu? Po prostu wychodząc na dwór czuję, że lato już się skończyło... To takie nostalgiczne, ciągle odczuwam tęsknotę za czymś, czegoś mi brak. Z jednej strony jest pięknie i jestem szczęśliwa, ale coś mąci mój spokój. Być może dopada mnie już ten jesienny dołek? Oby nie, muszę szybko coś z tym zrobić.
Jeśli o jesieni mowa... Nie ma się z czego smucić, wiem, że lato to "najlepsza" pora roku, wakacje, zabawa, upał, słońce, plaża. Jednak i w jesieni jest również wiele pozytywów... Piękne, kolorowe liście i krajobrazy (zdjęcia wtedy są bardzo efektywne), można nosić ciepłe sweterki (które są śliczne i urocze). Rozpoczęcie szkoły, które wbrew pozorom wcale nie jest utrapieniem, wręcz przeciwnie. Ponowne spotkanie z przyjaciółmi, wspólne rozmowy, przebywnie wśród ludzi, wiele ciekawych wydarzeń... I oczywiście oczekiwanie na czas, kiedy spanie pierwszy śnieg. Mimo upływu lat ciągle z niecierpliwością czekam na pierwszy śnieg. Gdy jest już listopad każdego ranka podbiegam do okna z nadzieją, że już spadł. Dla mnie jesień jest bardzo sentymentalną porą roku.

jahsdahds.jpg


Cieszycie się już do szkoły? Bo ja już nie mogę się doczekać!
JEŚLI NIE CHCESZ PRZEGAPIĆ KOLEJNYCH WPISÓW ZAOBSERWUJ!

Zapraszam was na mojego instagrama (haachiie), zachęcam do obserwowania, komentowania i serduszkowania!
Może w następnym wpisie pokaże się kolaż moich bazgrołów. Ostatnio znalazłam czas na rysowanie, więc codziennie staram się narysować choć jeden rysunek, aby nabrać większej wprawy. Więc będziecie mieli okazję obiektywnie ocenić moją "twóczość".

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego