• Wpisów: 33
  • Średnio co: 27 dni
  • Ostatni wpis: 64 dni temu, 20:53
  • Licznik odwiedzin: 19 063 / 927 dni
 
littlehome
 
Hejka!
Dzisiaj mamy kolejny upalny dzień! Wcześniej dużo narzekałam na taką pogodę, ale od kiedy postanowiłam przejść na zdrowszy tryb życia jest ona idealna. Staram się w miarę możliwości codziennie rano biegać czy też zrobić sobie wycieczkę rowerową, a później chwilę na słonko się opalić! Opalane wspomaga odchudzanie, więc nic tylko brać kocyki i położyć się na podwórku, nad wodą, na plaży czy w jakimś ustronnym miejscu, polecam!

gqugs.jpg


Za dwa dni wybieram się w końcu z przyjaciółkami na większe zakupy. Moja lista rzeczy do kupienia wciąż rośnie, a ja ciągle nie mam okazji, aby wybrać się w końcu ma jakiś shopping... No i na szczęście w końcu okazja taka się przydarzyła. Większość tych produktów stanowią  kosmetyki, więc oczywiście w następnym wpisie pochwalę się moimi zdobyczami, będę starać się zrobić te zakupy w jak najlepszej jakości, za jak najniższą cenę, więc trzymajcie kciuki! W następnym wpisie opiszę produkt Long4Lashes, bo zgodnie z ulotką dołączoną po 3 tygodniach powinno być widać już pierwsze efekty. Jaka jest moja opinia na ten temat dowiecie się w następnym poście!
Oprócz tego być może w końcu uda mi się gdzieś wyjechać na weekend, więc przerwę w końcu tą monotonię siedzenia w domu! Oo tak, tego potrzebuję, przenieść się choćby na te 2-3 dni do innego miejsca i rozerwać (noo może nie dosłownie...) się na maksa no i oczywiście spędzić czas z osobami, z którymi rozumiem się bez słów!

nashsa.jpg


Noo widzę, że mój licznik i liczba obserwujących z dnia na dzień co raz to bardziej rośnie, tak moi kochani! O to mi chodzi! Chciałabym do końca wakacji mieć 10 tys. wyświetleń no i ponad 100 obserwujących. Jest to do wykonania? Oczywiście, należy tylko wierzyć w swoje możliwości i nie ograniczać się! Jedynymi barierami jakie stoją nam na drodze do sukcesu są nasze negatywne myśli! Uwolnijmy się od nich i pozwólmy sobie na spełnianie marzeń i osiągnięcie relaksu! Wakacje to czas odpoczynku, zmian i spełniania się, więc do roboty!

hqshsq.jpg


No i się zagadałam, a raczej wygadałam... Dzisiejszy wpis nie wniósł do waszego życia nic nowego, jedynie być może nieco zmotywował! Jednak czasem i taki luźniejszy wpis, który nie był ściśle planowany i nie ma z góry narzuconego tematu, też jest potrzebny!

Zapraszam do zaglądania na moje social media! (Linki podane w kolumnie po leweej!)

0066.jpg
O właśnie... Może coś narysuję w najbliższym czasie, więc może dodam jakiś rysunek do następnego wpisu? Jakaś rewelacja to nie będzie ale zawsze coś!

NIE CHCESZ ABY UMKNĘŁY CI NASTĘPNE WPISY? ZAOBSERWUJ!

befubefbfe.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego